Пульпіт – це стоматологічне захворювання, спричинене запаленням пульпи (сполучної тканини всередині зуба, яка містить судини і нерви). Гострий біль у враженому зубі – не єдина загроза пульпіту. Якщо пацієнт зволікає з візитом до лікаря, хвороба може стати причиною розвитку більш серйозного і небезпечного стоматологічного захворювання – періодонтиту. Саме тому ми рекомендуємо піклуватись про власне здоров’я і вчасно звертатися за допомогою до лікарів стоматологічної клініки «Дентамед». Тим більше, що сучасні стоматологічні технології дозволяють усунути причину захворювання швидко і безболісно.

Пульпіт: причини та симптоми захворювання

Запалення пульпи найчастіше є наслідком проникнення мікрофлори (стрептококи, стафілококи, лактобактерії) в сполучну тканину зуба через каріозну порожнину.  Щоб запобігти появі пульпіту необхідне своєчасне лікування та профілактика карієсу.

Основними симптомами пульпіту є:

  • Гострі больові відчуття в зубі;
  • Наявність у зубі каріозної порожнини і розм’якшеного дентину;
  • Висока чутливість зуба до зміни температур.

Важливо зазначити, що остаточний діагноз та методи лікування має визначати виключно лікар-стоматолог.

Лікування пульпіту у «Дентамед»: ефективність, досягнута професіоналізмом

Звертаючись за лікарською допомогою в стоматологічну клініку «Дентамед», ви можете бути впевнені у високій якості медичних послуг. Ми гарантуємо пацієнтам ефективність і максимальний комфорт процедур, професіоналізм і тактовність лікарів. Головна мета стоматолога під час лікування пульпіту – відновлення цілісності зуба методом найменшого втручання.

Спочатку стоматолог проводить огляд, призначає рентгенологічне дослідження та оцінює стадію розвитку захворювання. А потім, на основі отриманих даних, приймає рішення про метод лікування. В будь-якому разі пацієнти центру «Дентамед» можуть розраховувати на високий професіоналізм лікарів і використання новітнього стоматологічного обладнання.

Записатися на прийом ви можете за телефонами, вказаними на сторінці «Контакти». 

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає