Періодонт – це тканина, що сполучає корінь зуба і лунку, у якій розташовано зуб. Запалення цієї тканини спричиняє руйнуванню зв’язків між ними, нерідко інфекія розповсюджується і далі. Кістка руйнується, а на її місці формуюються гранульми та кісти. Саме ці патологічні зміни представляють захворювання періодонтиту.

Нещодавно,  діагноз періодонтит означав необхідність видалення зуба. На сьогоднішній день для усунення ознак хвороби достатньо провести якісне лікування першопричини хвороби,застосувати антибіотики, які знищать бактерії і нейтралізують вогнище запалення. Тим самим є можливість зберегти зуб. 

Періодонтит: причини виникнення і симптоми захворювання

Виділяють три основні причини виникнення періодонтиту:

  • Поширення інфекції і її проникнення в тканину, внаслідок розвитку пульпіту (інфекційний періодонтит);
  • Травмування тканини (травматичний періодонтит);
  • Алергія на ліки або проникнення в тканину сильнодіючих медикаментів (медикаментозний періодонтит).

Серед симптомів періодонтиту – ниючі, а згодом гострі болі в зубі, головний біль, підвищення температури тіла до 38°C, загальне нездужання.

Лікування періодонтиту у стоматології «Дентамед» (Рівне)

Періодонтит – дуже підступна хвороба, адже навіть рентгенографія не завжди відображає запалення тканини. Саме тому важливо звертатись за лікарською допомогою до професіоналів, які здатні діагностувати захворювання та запобігти його розвитку. Висококваліфіковані стоматологи центру «Дентамед» проведуть якісний медичний огляд і за характерними симптомами визначать діагноз. Подальше лікування передбачає промивання зубних каналів, їх дезінфекцію за допомогою ефективних медикаментів, усунення запалення і пломбування каналу.

Видалення зуба, внаслідок періодонтиту, доцільно лише в крайньому випадку, коли запалення занадто сильне і становить серйозну загрозу. Лікарі «Дентамед» застосовують усі можливі методи сучасної стоматології, щоб врятувати запалений зуб і відновити його здоров’я, не вдаючись до видалення.

 Переконайтесь в цьому самі, звернувшись за професійною допомогою до стоматологічної клініки «Детнамед».

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає