Карієс виникає внаслідок життєдіяльності бактерій, що містяться у м’якому зубному нальоті. А причиною виникнення останнього є споживання  їжі, що містить велику кількість вуглеводів. Основний раціон сучасної людини складається саме із таких страв. Якщо не видалити м’який зубний наліт вчасно, бактерії почнуть розмножуватися дуже швидко, посилено виділяючи кислоти і вимиваючи фтор і кальцій із зубної емалі. В результаті маємо розм’якшену зубну емаль та її пошкодження, внаслідок проникнення бактерій вглиб зуба.

Цікаво, що окрім недостатнього догляду за зубами причиною виникнення карієсу можуть стати й інші чинники.

Посуньте

Отже, карієс може виникнути внаслідок:

  • Поганої гігієни ротової порожнини;
  • Захворювань травної системи або слабкого імунітету;
  • Неправильного харчування (нестача білків, вітамінів, мінеральних солей, фтору в раціоні);
  • Стресових ситуацій та спадковості;
  • Надмірного споживання солодкого.

Щоб усунути карієс і уникнути прогресування стоматологічного захворювання необхідно якомога швидше звернутися до стоматолога, а також в подальшому проводити профілактику карієсу.

Лікування карієсу в «Дентамед»: швидко, ефективно, безболісно

Для того, щоб лікування карієсу було максимально ефективним і комфортним для пацієнта, необхідні висококваліфіковані спеціалісти, новітня техніка та сучасні якісні полімерні і склоіномерні матеріали. Все це є в стоматологічній клініці «Дентамед».

Страждаєте від зубного болю і відкладаєте візит до лікар через страх перед стоматологічним кабінетом? Завітайте до «Дентамед», щоб на власному досвіді пересвідчитись у безболісних та ефективних методах сучасної стоматології і професіоналізмі наших лікарів.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає