Білосніжна посмішка завжди була ознакою успішних і привабливих людей. Сьогодні для того, щоб зробити свої зуби сяючими і здоровими, достатньо звернутися до стоматолога. За допомогою сучасних технологій (содостуменевої та ультразвукової чистки зубів) можна з легкістю позбавитися від зубного нальоту та зубного каменю, який виникає внаслідок куріння, неправильної гігієни, вживання продуктів з барвниками та ін. 

Професійне чищення зубів у стоматологічній клініці «Дентамед»: швидко, безболісно, ефективно

В стоматологічній клініці «Дентамед» усім пацієнтам надається можливість скористатися професійними послугами гігієни ротової порожнини. Професійне чищення зубів – це не тільки крок до привабливої білосніжної усмішки, а й профілактика виникнення різноманітних стоматологічних захворювань.

Для професійного догляду за зубами спеціалісти нашої клініки застосовують методику PROPHYflex. Ефективне содоструменеве чищення зубів можливе завдяки використанню апарата німецького виробництва KaVo – найавторитетнішого виробника стоматологічного обладнання. Порошком для проведення процедури чищення служить бікарбонат соди з ароматичними додатками.

Завдяки содоструменевому чищенню Prophyflex можливими є:

  • Видалення зубного нальоту з поверхні міжзубних проміжків, поглиблень в емалі зуба та інших важкодоступних місць;
  • Полірування зубів без пошкодження емалі;
  • Ефективне позбавлення від поверхневих пігментацій;
  • Безболісне зняття зубного нальоту і каменю;
  • Чищення брекетів та голівок імплантів;
  • Чищення зубів перед процедурою відбілювання.

Процедура ультразвукової чистки включає в себе зняття твердого зубного каменю за допомогою мікроколивань спеціального приладу-скалера. Процедура проводиться під водним охолодженням, щоб запобігти перегріву емалі та появи тріщин.

Після процедури чищення лікар обов’язково проводить процедуру полірування спеціальними пастами. У стоматологічному центрі «Дентамед» вас позбавлять від зубних відкладень за 40-60 хвилин, застосувавши професійні навички досвідчених спеціалістів і найкраще обладнання.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає