На сьогоднішній день в Україні відбувається стрімкий розвиток ортопедичної та хірургічної стоматології. Імплантація зубів стала звичною операцією, успішне проведення якої залежить від якості імплантатів та професійних знань і навичок хірурга-стоматолога. У стоматологічному центрі «Дентамед» працюють досвідчені висококваліфіковані лікарі, які докладають максимум зусиль для того, щоб найкращі титанові імплантати стали для пацієнта такими ж комфортними, як «рідні» зуби.

Як проходить імплантація зубів?

Сучасна стоматологія має всі засоби для відновлення відсутніх зубів шляхом імплантації. Така процедура може бути одноетапною, але найчастіше проводиться у декілька етапів.

В першу чергу проводять хірургічну операцію, яка має на меті впровадити імплантат (штучний корінь зуба) в щелепу. Встановлення імплантатів відбувається без травм (стоматолог обережно працює з кістковим ложем).

Після проведення операції має пройти 3-4 місяці, перш ніж рана загоїться і пацієнт буде готовим до наступного етапу операції – встановлення титанового абатменту.

На третьому етапі лікування виготовляють і встановлюють зубний протез – штучну коронку, створену з урахуванням відбитків зубних рядів та індивідуального кольору емалі пацієнта. Варто зазначити, що матеріалом для виготовлення імплантатів служить чистий промисловий титан, вірогідність приживлення якого з кісткою складає 97%.

Переваги імплантації зубів

Імплантація дає змогу:

  • Відновити зубний ряд після втрати зубів, уникаючи обточування сусідніх зубів;
  • Використовувати імплантати для встановлення мостовидного протеза;
  • Виготовити незнімний протез для щелепи без зубів;
  • Використовувати імплантати, як опору для знімних протезів і досягнення оптимальної фіксації порівняно зі звичайними знімними протезами.

Імплантація зубів у стоматологічній клініці «Дентамед» – це ваш шанс зупинити атрофію кістки в області втраченого зуба, відновити його функціональність і не втратити жагу до життя. Професійні стоматологи нашого центру виконають імплантацію якісно і максимально безболісно.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає