Вініри – це спеціальні напівкоронки, необхідні для відновлення форми зуба, візуальної зміни його положення та зміни кольору. Більшість пацієнтів, які використовують такий метод, як вініри, за короткий термін отримують білосніжну та гарну посмішку. 

Що таке вінір?

Вінір – це тонка лусочка, яку міцно кріплять до зуба з зовнішнього боку. Найчастіше для виготовлення вінірів в стоматології використовуються такі матеріали:

  • кераміка;
  • композитні матеріали.

Найбільш щадним матеріалом вважається кераміка (фарфор). Крім того, керамічні вініри є гігієнічнішими, ніж інші матеріали, а також мають найбільший термін дії.

Головними перевагами фарфорових вінірів є:

  1. Легкість в догляді. На кераміці практично не утворюється наліт, бо за своїми фізичними властивостями він дуже близький до зубної емалі.
  2. Естетика. Фарфорові зуби ззовні практично не відрізняються від природної емалі, тому з точки зору естетики цьому матеріалу немає рівних. Накладка з фарфору може бути практично непомітною.
  3. Високі робочі показники. Пацієнти, які встановлюють вініри, дуже швидко звикають до них. Вже через тиждень-два з'являється відчуття, що в ротовій порожнині всі зуби є власними. 

Найчастіше вініри встановлюються для фронтальних зубів (зону посмішки), тому під час моделювання зуба треба дотримуватися техніки збереження контактних пунктів. Під час накладання вініру не можна допускати склеювання з сусідніми зубами, бо це може сприяти порушенню фізіологічної рухливості чи неправильного розподілу навантаження під час процесу споживання їжі.

Звертаючись до стоматологічної клініки «Дентамед», можна отримати кваліфіковану допомогу та виправити дефекти зубів. Після відвідування нашої стоматологічної клінікі в місті Рівне, пацієнти втрачають відчуття дискомфорту та стають більш впевненими у собі.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає