Здорова дитина – це завжди найбільше щастя для турботливих батьків. І щоб зберегти здорові та красиві зуби малюка за ними потрібно стежити з появи першого зуба дитини.

Навіть якщо у вас є сімейний стоматолог, малюку потрібний дитячий лікар. Адже лікування зубів дітей і дорослих дуже різне. У стоматологічній клініці «Дентамед» розроблена спеціалізована програма для роботи з дітьми.

Спеціальна стоматологічна програма для дітей

За цією програмою відбувається психологічний підхід до вашого малюка. Усі лікувальні та знеболюючі препарати разом із обладнанням в дитячій стоматології розроблені з урахуванням особливостей організму наших маленьких клієнтів. Молочні зуби, хоча і виглядають так само, як постійні, мають певні особливості. Наприклад, необхідно звертати більше уваги на профілактику дитячого карієсу.

Навіть оточення у дитячому кабінеті – яскраві малюнки та ігрова зона – сподобається вашому малюку. Професійний стоматолог для дітей має бути не тільки першокласним лікарем, а й прекрасним психологом.

У стоматологічній клініці Дентамед працюють лікарі з великим досвідом в галузі дитячої стоматології. Окрім консультації, діагностики та ефективного лікування, наші фахівці попіклуються і про емоційний стан ваших малюків під час лікування зубів у дітей.

Дитяча галузь у клініці «Дентамед», завдяки можливостям сучасного обладнання та технологій, проводиться ефективно та безболісно навіть для найменших клієнтів.

Завдяки сучасному стерилізаційному обладнанню лікування зубів у дітей здійснюється в досконалій чистоті і повній безпеці для здоров'я дитини.

Ваш малюк не буде боятися лікувати зуби, тому що наш лікар – його добрий приятель. І тому регулярний огляд дитячої посмішки зберігатиметься, як важлива традиція вже і у свідомому віці.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає