Найбільш розповсюдженим методом виправлення дефектів зубного ряду і прикусу є встановлення металевих брекет-систем. Справа в тому, що саме металеві брекети є найдешевшими, найміцнішими і забезпечують найшвидше переміщення зубів. Однак такі брекети найбільш помітні оточуючим і не можуть похвалитися естетичними показниками.

Металеві брекети: механізм дії

  Металеві брекети – це система зі складною структурою, до складу якої входять замки, кільця та інші елементи, які кріпляться на зуби з урахуванням певного порядку і величини. Усі деталі брекет-системи поєднуються між собою дугою. Остання виготовлена з особливого металевого сплаву, що володіє пам’яттю форми.

  Спираючись на дані обстеження, лікар-стоматолог надає дузі певної форми і встановлює на зуби пацієнта. В процесі лікування дуга самостійно прагне до заданої форми, переміщуючи зуби у бажаному напрямку.

Металеві брекет-системи: переваги і недоліки

  Металеві брекет-системи належать до незнімних, вестибулярних ортодонтичних конструкцій. Такі брекети вважаються найпоширенішими, а кріплять їх на зовнішню сторону зубів. Серед переваг металевих брекетів варто назвати:

  • Прийнятну ціну;
  • Найбільш гладку поверхню, що полегшує і прискорює переміщення зубів;
  • Полегшену гігієну завдяки гладкості поверхні брекет-системи;
  • Високу міцність і відмінну фіксацію до зубів.

  Недоліки металевих брекетів очевидні:

  • Відсутність естетики;
  • Помітність на зубах.

  Непокоїтесь через нерівні зуби? Неправильний прикус псує вам життя? Давно мрієте про ідеальну усмішку? Тоді зверніться до професійного лікаря-ортодонта стоматологічної клініки «Дентамед», який проведе ретельне обстеження і призначить курс лікування, врахувавши ваші побажання і особливості діагнозу. 

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає