Профілактика карієсу

Більшість сучасних людей добре розуміють, яке велике значення має для інших їх зовнішній вигляд. Багато чого можна сказати про людину, якщо вона має яскраву та сяючу посмішку. Нажаль, для багатьох вона є лише мрією, адже карієс та інші проблеми з зубами не дають змогу показати людям щиру посмішку.

Генетичну схильність до карієсу мають всі люди, але деяким вдається боротися з цією проблемою та все ж таки мати красиві зуби. Для цього треба регулярно проходити огляд у стоматології «Дентамед», де кваліфіковані лікарі зможуть захистити ротову порожнину пацієнта від руйнування зубів.

Щоб захистити себе від утворення карієсу треба звернути увагу на такі поради:

  1. Ретельно обирайте зубну пасту та щоденно доглядайте за ротовою порожниною. Всі добре знають, що зуби треба чистити двічі на день, а після кожного прийому їжі – використовувати флос (зубну нитку). Якщо у людини всеодно регулярно з'являється карієс, то треба змінити зубну пасту на ту, яку порадить стоматолог.
  2. Змініть свій раціон харчування, повністю відмовившись від солодощів, соків та газованої води. Так ви зможете зберегти належний стан зубів та фігури. Вважається, що для якісного стану емалі треба вживати вітамін С. Такий висновок було зроблено після одного дослідження європейських науковців. Було виявлено, що за кілька місяців до утворення карієсу в організмі ставало значно менше вітаміну С. Засвоєнню кальцію також сприяє вітамін Д. Щоб зробити свої зуби більш стійкими до утворення карієсу, можна замовити процедуру ремінералізації зубів
  3. Виправити прикус. Вчені вже давно виявили, що карієс набагато частіше розвивається у людей, які мають неправильне розміщення зубів та неправильний прикус. Якщо ви маєте неправильний прикус, то чищення вдома може не дати бажаного ефекту, також може бути відсутній еффект механічного самоочищення зубів при жуванні. Тому для профілактики карієсу лікарі дають пораду виправити прикус та два рази на рік відвідувати лікаря-гігієніста, який зможе зробити професійну гігієну ротової порожнини.
Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає