Індивідуальна гігієна

Кожна людина знає, що зуби потребують щоденного догляду. Під щоденним доглядом треба розуміти не тільки чищення зубів від нальоту, але і видалення залишків їжі між зубами та інших відкладень, які можуть з'явитися на поверхні зубів та ясен. Такі процедури мають бути щоденними, крім цього двічі на рік треба робити професійну чистку в стоматологічній клініці «Дентамед».

Окрім зубної пасти та щітки людина має використовувати інші доступні засоби для гігієни ротової порожнини. Для індивідуальної гігієни використовують:

  • Зубочистка допомагає видалити все, що залишилося після обіду в зубних проміжках. З бічних поверхонь зубів також треба регулярно знімати наліт, що буде профілактикою утворення зубного каменю.
  • Зубна нитка призначена для того, щоб дуже ретельно видалити залишки їжі з тих місць, куди не має доступу зубочистка. На деяких зубах видалити залишки їжі можна лише за допомогою зубної нитки (друга назва – флос).
  • Інтердентальна щіточка буде незамінним помічником для чищення проміжків між зубами та імплантатів.
  • Зубний гель або паста є найпоширенішим методом боротьби з зубним нальотом. Після чищення зубів за допомогою такої пасти в ротовій порожнині буде приємна свіжість.
  • Ополіскувач дозволяє зробити процес чищення зручним та приємним. Використання зубного еліксира запобігає утворенню зубного нальоту та усуває неприємний запах.

Щоб зуби були в гарному стані, треба ретельно слідкувати за гігієною ротової порожнини. Усі вищезгадані методи дадуть змогу зробити вашу посмішку здоровою та яскравою. 

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає