Ми гарантуємо Вам безпеку під час лікування, адже ми використовуємо для стерилізації інструментарія італійське обладнання нового покоління, - автоклав Anthos A22 та індивідуальну упаковку “Euronda”. Саме завдяки цьому комплексу і високому професіоналізму стерилізаційної медсестри можна досягти справжньої безпеки в стоматології.

Дезінфекція і стерилізація - це ті процедури, які повинні проводитися щодня в кожному медичному закладі на всіх рівнях. Компанія Anthos знає про це і забезпечує своїх клієнтів самим інноваційним, високоефективним стерилізаційним обладнанням. Ретельно впроваджуючи новітні технології в суворій відповідності з діючими стандартами, стерилізаційна лінія компанії Anthos стає синонімом впевненої безпеки сьогодення.

Наша клініка володіє автоклавом на 22 літри, який забезпечує модульне рішення, гарантуючи максимальну надійність протягом довгого часу.

Для підвищення загальної безпеки і забезпечення постійного дотримання діючих норм, медична сестра стерилізаційної може в будь-який час отримати дані про проведені цикли, ввівши персональний код. Файли можуть бути збережені на ПК або флеш-носію. Опція Wi-Fi також дозволяє передачу даних в режимі реального часу на портативний цифровий пристрій (наприклад, смартфон або планшет). Таким чином, наш працівник може постійно і уважно відслідковувати хід процесу.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає