м. Рівне, вул. С. Крушельницкої, 62а

Гончарук Анна Віталіївна

 

Гончарук Анна Віталіївна

 

«Пародонтолог, це лікар-мотиватор здорового способу життя. Чудово, коли ти можеш вплинути на щоденну звичку людини.»

Пародонтологія – це специфічна сфера стоматології, адже велика частина успіху у пародонтологічному лікуванні залежить від пацієнта. По суті, це такий симбіоз роботи стоматолога та пацієнта. Коли у пацієнта є довіра до лікаря, то робота стає в рази ефективнішою, адже пацієнт сумлінно виконує усі настанови лікаря, дотримується рекомендацій і у підсумку отримує позитивний результат свого лікування.

Мені подобається впливати на людей, змінювати їх спосіб життя на здоровий, бо однією з умов успішного пародонтологічного лікування є відмова від шкідливих звичок (паління).

Я отримую задоволення від роботи, особливо, коли допомагаю людям вирішити їхні проблеми. Мене надихає результат моєї праці, який пацієнти можуть бачити одразу після гігієнічного чищення зубів. І тут варто сказати не тільки про відмінний результат «До і Після», а й про лікарське відчуття, коли виконав свою роботу не лише гарно та якісно, а й допоміг позбутися супутніх проблем.

Варто пам’ятати, що без належної попередньої гігієни неможливо добитися 100% успішного подальшого стоматологічного лікування.

 
 

Моя Освіта

 
2014
2019

Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова
Вересень 2014 – Серпень 2019
Стоматолог

 
 
2019

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Стоматолог – інтерн
Серпень 2019 – теперішній час

 
 
Зворотній звязок

 


×