м. Рівне, ул. С. Крушельницкої, 62а

Вініри

white-smile

Вініри

Вініри – це спеціальні вкладки, необхідні для вирівнювання зубів. Вони дозволяють виправляти дефект положення зубів, змінити їх форму та надати їм більш здоровий колір. Більшість пацієнтів, які використовують такий метод, як вініри, мають білосніжну та гарну посмішку.

11ЩО ТАКЕ ВІНІР?

Вінір – це тонка лусочка, яку міцно кріплять до зуба з зовнішнього боку. Найчастіше для виготовлення вінірів в стоматології використовуються такі матеріали:

– кераміка;
– композитні матеріали.

Найбільш щадним матеріалом вважається кераміка (фарфор). Крім того, порцелянові вініри є гігієнічнішими, ніж інші матеріали, а також мають найбільший термін дії.

ГОЛОВНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ФАРФОРОВИХ ВІНІРІВ Є:

1. Легкість в догляді. На кераміці практично не утворюється наліт, бо за своїми фізичними властивостями він дуже близький до зубної емалі.
2. Естетика. Фарфорові зуби ззовні практично не відрізняються від природної емалі, тому з точки зору естетики цьому матеріалу немає рівних. Накладка з фарфору може бути практично непомітною.
3. Високі робочі показники. Пацієнти, які встановлюють вініри, дуже швидко звикають до них. Вже через тиждень-два з’являється відчуття, що в ротовій порожнині всі зуби є власними.

Найчастіше вініри встановлюються для фронтальних зубів (зону посмішки), тому під час моделювання зуба треба дотримуватися техніки збереження контактних пунктів. Під час накладання вініру не можна допускати склеювання з сусідніми зубами, бо це може сприяти порушенню фізіологічної рухливості чи неправильного розподілу навантаження під час процесу споживання їжі.

Звертаючись до стоматологічної клініки «Дентамед», можна отримати кваліфіковану допомогу та виправити дефекти зубів. Після відвідування нашої стоматологічної клінікі в місті Рівне, пацієнти втрачають відчуття дискомфорту та стають більш впевненими у собі.