м. Рівне, ул. С. Крушельницкої, 62а

Ортопедія

101

Ортопедія

 

Ортопедична стоматологія – це область клінічної медицини, що вивчає етіологію і патогенез захворювань, аномалій, деформацій і пошкоджень зубів, щелеп та інших органів порожнини рота та щелепно-лицевої області, розробляє методи їх діагностики, лікування та профілактики.

 

Виходячи з профілактичних завдань , ортопедична стоматологія в даний час наполегливо займається дослідженням причин виникнення аномалій , дефектів , деформацій і порушень функції органів зубощелепової системи. Оскільки не завжди відомі причини , що викликали те чи інше захворювання , важливо почати вивчення патології на її ранніх стадіях і якомога раніше застосувати лікування, спрямоване на припинення хвороби. Такий метод дослідження різних захворювань зубощелепової системи дозволяє попередити появу важких, запущених деформацій . В даний час ортопеди – стоматологи розглядають організм в його єдності , а процеси, що протікають в порожнині рота , пояснюються впливом факторів як зовнішнього, так і внутрішнього середовища.

 

Ортопедична стоматологія – розділ стоматології, задачею якого є:

 

 • відновлення цілісності зубного ряду при повній або частковій втраті зубів;
 • відновлення природньої форми та кольору зубів;
 • покращення жувальної ефективності.

Спеціалісти стоматологічної клініки Дентамед зможуть провести діагностику проблеми, запропонувати повний курс лікування та надати корисні поради, щодо догляду за ортопедичними конструкціями та профілактикою захворювань, що спричинили появу цієї проблеми.

Від руйнування зубів не застрахований ніхто. У будь-якої людини настає момент, коли їй потрібна допомога в поверненні втраченого або зруйнованого зуба, або цілого зубного ряду.

Найпоширенішим варіантом ортопедичної стоматології є незнімне протезування, яке може поділятися на такі типи:

 • коронки;
 • мікропротези;
 • мостовидні протези;
 • імплантати.

Головною позитивною рисою таких видів протезування є можливість відновити естетичну красу ротової порожнини, зберегти здоров’я інших зубів та усунути дискомфорт під час прийому їжі.

Якщо вчасно не зробити протезування зубів, то це може мати неприємні наслідки:

 • сильний тиск на здорові зуби;
 • деформація всього зубного ряду;
 • погіршення роботи травної системи;
 • негативні зміни в скронево-нижньощелепному суглобі.

Головними перевагами ортопедичної стоматології є:

 1. Можливості зберегти здорові зуби в належному стані.
 2. Естетична функція. Коронки, імплантати чи протези, які використовуються лікарями клініки «Дентамед» зроблені з якісних матеріалів, тому їх зовнішній вигляд має бути таким самим, як і у природних зубів.
 3. Міцність конструкції та її довговічність. Після встановлення коронок чи протезів пацієнт повинен регулярно приходити на лікарняний огляд. Тоді спеціалісти зможуть слідкувати за здоров’ям природних та протезованих зубів.

Звертаючись до спеціалістів-ортопедів, які працюють в стоматологічній клініці «Дентамед», пацієнти можуть бути впевненими, що їм швидко допоможуть відновити цілісність зубного ряду, зупинити процес втрати зубів та повернути сяючу усмішку.

 
 
Зворотній звязок

 


×