м. Рівне, ул. С. Крушельницкої, 62а

Хірургія та імплантологія

   Хірургія та імплантологія

 

Сучасні методики стоматологічної діагностики та вдосконалення хірургічних маніпуляцій дозволяє на даний час сказати що хірургічні маніпуляції є безболісними. Звісно, сама процедура не являється приємною, до того ж реабілітаційний період заважає повноцінно жити, але психологічна підготовка пацієнта і використання протизапальних, антибактеріальних та знеболюючих засобів в послідуючому максимально згладжують неприємні моменти.

7Сучасна хірургія це не тільки видалення, а й комплекс різноманітних процедур які пов’язані зі збереженням та відновленням жувальної еффективності.

Наприклад:

  1. Резекція верхівки кореня зуба,або гемісекція одного з коренів багатокореневого зуба дозволяє зберегти сам зуб і в подальшому навіть використати його як опору в ортопедичній конструкції.
  2. Імплантація взагалі дозволяє в послідуючому зробити незнімну конструкцію при частковій або повній втраті зубів.
  3. Корекції вуздечок верхньої, нижньої губи і язика дозволяє запобігти розвитку зубощелепових деформацій і мовних дефектів.

 

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ

Видалення зуба являє собою стоматологічну операцію по витяганню зуба з альвеолярної лунки. Такий вид стоматологічного втручання є досить поширеним, і стоматологи-хірурги клініки «Дентамед» мають необхідну кваліфікацію і великий досвід, що дозволяє виконати безболісне лікування зубів. Випадки до показання видалення зубів можна розділити на екстрені і планові. 

 

 

ІМПЛАНТАЦІЯ

На сьогоднішній день в Україні відбувається стрімкий розвиток ортопедичної стоматології. Імплантація зубів стала звичною операцією, успішне проведення якої залежить від якості імплантатів та професійних знань і навичок стоматолога. У стоматологічній клініці «Дентамед» працюють досвідчені висококваліфіковані лікарі, які докладають максимум зусиль для того, щоб найкращі титанові імплантати стали для пацієнта такими ж комфортними, як «рідні» зуби.

 

Як проходить імплантація зубів?

Сучасна стоматологія має всі засоби для відновлення відсутніх зубів шляхом імплантації. Така процедура може бути одноетапною, але найчастіше проводиться у декілька етапів.

В першу чергу проводять хірургічну операцію, яка має на меті вживлювати імплантат (штучний корінь зуба) в щелепу. Встановлення імплантатів відбувається без травм (стоматолог обережно працює з кістковим ложем).

Після встановлення імплантата має пройти 3-4 місяці, перш ніж рана загоїться і пацієнт буде готовим до наступного етапу операції – встановлення титанового абатменту.

На третьому етапі лікування виготовляють і встановлюють зубний протез – штучну коронку, створену з урахуванням відбитків зубних рядів та індивідуального кольору емалі пацієнта. Варто зазначити, що матеріалом для виготовлення імплантатів служить чистий промисловий титан, вірогідність приживлення якого з кісткою складає 97%.

Імплантація дає змогу:
– Відновити форму і функції втрачених зубів;
– Усунути дефекти зубів, уникаючи обточування;
– Відновити один відсутній зуб без зміни сусідніх;
– Використовувати імплантат для встановлення мостовидного протеза;
– Виготовити незнімний протез для щелепи без зубів;
– Використовувати імплантати, як опору для знімних протезів і досягнення оптимальної фіксації порівняно зі звичайними знімними протезами.

Імплантація зубів у стоматологічній клініці «Дентамед» – це ваш шанс зупинити атрофію кістки в області втраченого зуба, відновити його функціональність і не втратити жагу до життя. Професійні стоматологи нашого центру виконають імплантацію якісно і максимально безболісно, без препарування сусідніх зубів.

«Дентамед» – клініка у Рівному, яка готова надати вам медичну допомогу будь-якої складності.