м. Рівне, ул. С. Крушельницкої, 62а

Гігієна і профілактика

slide3

Гігієна і профілактика

 

З різноманітних причин в порожнині рота може з’являтися зубний наліт та зубний камінь. Це призводить до порушення мікроциркуляції в судинах ясен та розмноження хвороботворних бактерій, внаслідок цього з’являються захворювання зубів та ясен, які можуть мати з кожним роком все більш запущену форму.

 

Щоб повернути порожнині рота здоровий вигляд, стоматологам треба звільнити її від зубного каменю. Для цього використовується спеціальна техніка та препарати, які можуть зробити пацієнту ряд профілактичних мір, які призведуть до зниження ризику утворення таких хвороб, як гінгівіт, пародонтит та інших.

 

 ГІГІЄНА Є ВАЖЛИВОЮ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
 

Для того щоб запобігти довготривилим та недешевим лікувальним процедурам, не варто нехтувати профілактикою зубів, бо саме вона може зберегти ваше здоров’я та бютжет. Щоб ясна та зуби були здорові, необхідно регулярно слідкувати за гігієною порожнини рота та проводити процедури з профілактики. Саме тому, не варто нехтувати профілактикою зубів, бо саме вона може зберегти ваше здоров’я та бюджет. Щоб ясна та зуби були здорові, необхідно регулярно слідкувати за гігієною порожнини рота та проводить процедури з профілактики.

З чого складається гігієна рота?

1. Регулярне чищення зубів та гігієна ротової порожнини за допомогою спеціальних засобів.

2. Видалення кам’яних відкладень з поверхонь ясен та зубів за допомогою елементарних засобів особистої гігієни.

3. Професійна гігієна, яка проводиться досвідченими стоматологами в клініці «Дентамед».

Що таке професійна гігієна зубів?

Професійна гігієна зубів – це комплекс процедур, які допомагають видалити зубний наліт. Кваліфіковані спеціалісти «Дентамед» після процедури чищення дають рекомендації, щодо подальшої гігієни порожнини рота, яка включає в себе використання різних профілактичних засобів.

Після проведення професійної гігієни зубів, ротова порожнина позбувається основного чинника запалення, а виконання всіх рекомендацій лікаря взагалі дозволить забути про цю проблему.