м. Рівне, ул. С. Крушельницкої, 62а

Дитяча стоматологія

pediatric_dentistry

service1Дитяча стоматологія

Спеціальна стоматологічна програма для дітей.

За цією програмою відбувається психологічний підхід до вашого малюка. Всі лікувальні знеболюючі препарати разом з обладнанням дитячої стоматології розроблені з огляду на особливості організму наших маленьких пацієнтів.

Молочні зуби, хоч і виглядають так само, як постійні, мають деякі особливості. Наприклад, необхідно звертати більше уваги на профілактику дитячого карієсу.

Навіть оточення в дитячому кабінеті – яскраві малюнки ігрова зона – сподобаються вашому малюкові. Професійний стоматолог для дітей повинен бути не тільки першокласним лікарем, але і прекрасним психологом.

imgonline-com-ua-Resize-jwDkIyXdkiLKoIУ стоматологічній клініці «Дентамед» працюють лікарі з великим досвідом в галузі дитячої стоматології. Крім консультації, діагностики та ефективного лікування, наші професіонали подбають і про емоційний стан ваших малюків під час лікування зубів у дітей.

Дитяча галузь в стоматології «Дентамед», завдяки можливостям сучасного обладнання і технологій, проводитися ефективно і безболісно навіть для самих маленьких пацієнтів.

Завдяки сучасному стерилізаційному обладнанню, лікування зубів у дітей відбувається в ідеальній чистоті і повній безпеці для здоров’я дитини.

Ваш малюк не боятиметься лікувати зуби, тому що наш лікар – його добрий друг. І тому регулярний огляд дитячої посмішки буде зберігатися, як важлива традиція вже і в свідомому віці.

 

Здорова дитина – це завжди велике щастя для дбайливих батьків. І щоб вберегти здоровими і красивими зуби малюка, за ними потрібно стежити з появою першого зуба дитини.