м. Рівне, ул. С. Крушельницкої, 62а

Діагностика

 
 

Діагностика

 

Кожен бажає пишатися здоровою посмішкою. Але жодна голлівудська посмішка не може вразити при наявності нездорових зубів. Лікарський досвід стоматологів підтверджує, що для запобігання зубних захворювань потрібен своєчасний профілактичний огляд. Тільки тоді ви збережете красиві та здорові зуби на довгі роки.

Стоматологічна клініка «Дентамед» має в своєму розпорядженні новітнє устаткування, яке дозволяє на найвищому рівні провести рентгенологічне обстеження порожнини рота і виявити можливі захворювання вже на ранній стадії. Устаткування, яке використовується в клініці, забезпечує:

  • високу точність діагностики;
  • безпечне променеве навантаження на 100% менше, в порівнянні з традиційними методами рентген обстеження);
  • швидке отримання результату.

Один з найважливіших етапів стоматологічного огляду та лікування – це точна діагностика. Сучасні діагностичні методики дозволяють стоматологу з найвищою точністю визначити стан вашої ротової порожнини та зубів, що дає змогу своєчасно визначити будь-яке стоматологічне захворювання ще на ранній стадії його розвитку.

Своєчасна якісна діагностика стоматологічних захворювань — ключ до успіху в плануванні лікування. В клініці “Дентамед” для діагностики стоматологічних захворювань використовується:

  • сучасний малодозовий рентгенологічний апарат з мінімальним часом експозиції для внутрішньоротових знімків XGENUS DC ((De Götzen) – Італія).
  • радіовізіограф — для цифрової обробки знімків зубів. На відміну від плівкових знімків зубів, радіовізіограф відтворює зображення на екрані монітора, базуючись на цифровій обробці отриманих від детектора сигналів.

Радіовізіографія має ряд істотних переваг: швидкість здобуття зображення зубів у збільшеному розмірі на екрані монітора, зручність, уникнення помилок і шкідливої дії при фотохімічній обробці рентгенографічної плівки, підвищення діагностичної інформативності дослідження у зв’язку з можливістю подальшого обчислювального аналізу рентгенівського зображення.

Також відзначимо, що стоматологічна діагностика за допомогою рентгенології дозволяє не тільки отримувати, але й накопичувати дані: таким чином, стоматолог може побачити динаміку стану здоров’я порожнини рота та зубів, своєчасно оцінити ефективність лікування і вчасно виявити можливість розвитку будь-яких стоматологічних захворювань.

Оцінка на рентгенограмі структурних особливостей коренів зубів і кореневих каналів, стану тканин, що оточують зуб, і пародонту дозволяє лікарю вибрати ефективну лікувальну тактику, а також проконтролювати якість своєї роботи при лікуванні кореневих каналів. Інколи доводиться робити по декілька знімків у різних проекціях.

Цифровий панорамний рентген апарат Veraviewepocs 2Dфірми Morita (Японія) поєднує в собі швидкість із захистом для отримання яскравих і контрастних зображень, при цьому час експозиції складає всього лише 8,2 сек, що вдвічі менше часу експозиції традиційних панорамних рентгенівських установок.

Завдяки новітній цифрової технології апарат Veraviewepocs відрізняється чудовою робочою швидкістю і безпекою, далеко випереджаючи за своїми експлуатаційними якостями традиційні рентгенівські установки. Функція автоматичної експозиції забезпечує проходження рентгенівських променів крізь тіло пацієнта і їх виявлення сенсорним датчиком. Потім комп’ютер використовує дану інформацію для синхронного управління напругою і силою струму по відношенню до швидкості руху плівки.

Це забезпечує високу якість зображення з постійним рівнем оптичної щільності для будь-якого пацієнта від маленьких дітей до людей похилого віку. Для отримання панорамного зображення швидкість руху плівки повинна бути в три рази більше, ніж при опроміненні області молярів у порівнянні з опроміненням області різців.

Це означає, що оптичну щільність необхідно регулювати для підтримки її на постійному рівні і отримання оптимальної контрастності. Система автоматичної експозиції AVS, розроблена компанією J.Morita справляється з цим завданням завдяки проведеній за допомогою комп’ютера координації напруги трубки, сили струму трубки і швидкості руху плівки.

Використання цифрових технологій дозволяє обробляти і детально аналізувати зображення за допомогою комп’ютера, в декілька разів понизити променеве навантаження на пацієнта і персонал клініки.

Наші лікарі мають можливість поставити точний діагноз, побачити приховані зміни в тканинах зубів і пародонту, в суглобах — скласти план і провести своєчасне лікування.

У місті Рівне стоматологічні послуги на якісному та доступному рівні вам надасть стоматологічна клініка «Дентамед». Ви можете порівняти ціни на стоматологічні послуги нашої клініки із іншими та впевнитись, що у «Дентамеді» вам нададуть найкращі послуги, також приємним бонусом є те, що всім нашим клієнтам надається 100% гарантія лікування.

 

 
 
Зворотній звязок

 


×