Перший похід до дитячого стоматолога: поради батькам

Перший похід до дитячого стоматолога: поради батькам

У якому віці варто вперше вести дитину до стоматолога?

  1. У віці 1 року в дитини вже може  бути близько 6-10 зубів, саме тоді вже варто зробити перший огляд зубчиків.

  2. Наступні перевірки варто робити щопівроку. Саме під час таких візитів ваш стоматолог розповідає, які зубки з’являться у дитини наступними та радить, як за ними доглядати.

  3. У дитини спостерігаються мінімальні ознаки алергії? У такому випадку, краще попередньо здати алергопроби на препарати, що застосовуються в клініці. Але варто пам’ятати: проби на наркотичні препарати, що вводяться в стоматології для анестезії, нажаль, не передбачені. Якщо ж дитина – не алергік, за умови застосування сучасних препаратів, привід для хвилювання у вас – мінімальний.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ОБРАНОГО ВАМИ СТОМАТОЛОГА?

  1. Зібрати всю необхідну інформацію про лікаря, що дозволить вам йому довіряти. Детальну інформацію про лікарів нашої клініки ви можете знайти у нас на сайті в розділі “Клініка”- “Лікарі”.

  2. Стоматолог має викликати симпатію у вашої дитини. Тому зовнішність лікаря грає неабияку роль.

  3. Якщо ж ваш малюк схильний до паніки, подумайте над причиною цього. Можливо, колись раніше ви обманом завели свою дитину до лікаря, де їй зробили боляче.

Варто пам’ятати, що майже з усіма дітьми, які безпідставно боялися стоматолога, досвідченим лікарям вдається подружитися. А професіонали нашої клініки вміють це якнайкраще! Як і у дітей, так і в дорослих зникає страх перед лікуванням та стоматологією в цілому!  

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає