Пасти з високим вмістом фтору можуть бути корисні при носінні брекетів

Шведські вчені з Malmo University припустили, що такі зубні пасти можуть боротися з білими плямами, що утворюються після носіння брекетів. Фторовані пасти містять в 4 рази більше фтору, ніж звичайні.

Безліч досліджень показали, що 85 відсотків людей, хто носив брекети, відзначають утворення різного виду білих ділянок ураження емалі.

Фторовмісні пасти показали свою ефективність у боротьбі 1/3 випадків таких поразок у дітей 11-16 років. Жодна з інших паст досі не була настільки ефективною.

Для участі в дослідженні були залучені п`ять стоматологічних клінік і більше 400 пацієнтів. Половині учасників давали пасти з високим вмістом фтору, в той час як іншій половині - звичайні зубні пасти. Перед початком дослідження і після всі пацієнти були сфотографовані. Середня тривалість лікування склала 20 місяців.

Результати дослідження виявили, що близько 45% людей, які використовували звичайні пасти, як і раніше відзначали білі плями на емалі, в той час як показник за тією ж ознакою у паст з високим вмістом фтору виявився 34,6%.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає