Обираємо лікування за допомогою ВІНІРІВ

Метод відновлення зубів за допомогою вінірів відноситься до сучасних технологій реставрації зубів. Вініри - це тонкі прозорі керамічні пластинки, які виготовляються індивідуально в кожному випадку, після чого приклеюються на поверхню зубів, тим самим роблячи зуби бездоганними.

Якщо ваш прикус не дозволяє одразу встановити вініри, варто звернутися до ортодонта. На початку лікування лікар встановить брекети, і тільки після ортодонтичного лікування, буде можливість провести ортопедичне. За допомогою вінірів в найкоротші терміни можна відновити естетику здорових зубів, приховавши дефекти. Вони дають можливість змінити форму та колір емалі, відкорегувати дефектне положення зубів і, в кінцевому результаті, створити сліпучу голлівудську посмішку. Ще в 30 роки ХХ століття чимало американських акторів накладали на зуби спеціальні керамічні пластинки, щоб зробити свою посмішку на зйомках неперевершеною. Це були так звані голівудські вінірі, які допомагали виправити форму та колір зубів. Але тоді посмішка була тимчасовою.

Сучасні вініри

Сучасна стоматологія дозволяє надовго закріпити ефект ідеальної білосніжної посмішки. Композитні вініри не вимагають сильного обточування зубів, так як вони кріпляться до поверхні зуба з такою ж силою, з якою кріпиться природна емаль до дентину.

Який би вид вінірів (голівудські, керамічні або композитні) ви не обрали, вони всі допоможуть вам позбавитися неестетичних проміжків між зубами, клиновидного дефекту та стирання, сколів і порушення зубної форми. Вініри можуть візуально подовжити зуби, якщо вони здаються вам занадто короткими. Також вони відновлюють нормальний колір емалі, зуби після травм та вживання антибіотиків. Або у випадку, якщо зуб був довгий термін неживий (депульпований) і став естетично непривабливим.

Вініри встановлюють також аби приховати старі пломби на передніх зубах лінії посмішки. Крім того, вони захищають зуби від впливу кави, вина, тютюну та чаю, а також зубного нальоту, так як гладка керамічна поверхня перешкоджає його накопиченню на зубах.

Вініри також встановлюють у випадку, коли відбілювання зубів не дозволяє отримати бажаного результату при реставрації потемнілої емалі. На відміну від коронок, вініри не потребують обточування зубів та видалення нерва. Таким чином, зуби стають ідеального кольору та форми, залишившись при цьому живими та природніми.

Вибір вінірів

Вініри слід підбирати разом з лікарем. На першому прийомі лікар та пацієнт обговорюють бажану форму та колір майбутніх вінірів. Потім зуби препаруються під анестезією: із зубів знімається тонкий шар емалі та виготовляється зліпок. За даними зліпка лабораторія виготовляє індивідуальні вініри.

Вініри повторюють властивості світлопровідності натуральної емалі. Потрапляючи на поверхню вініра, світло проникає на певну глибину, потім відбивається від зубної тканини та непрозорого цементу, на яких кріпляться вініри. Візуально, такий зуб практично нічим не відрізняється від натурального.

При правильному догляді за вінірами і регулярних профілактичних оглядах, термін їх служби, може досягати 10-15 років.

Професіонали стоматологічної клініки DeнтаМеd гарантуюють, що саме у нас за допомогою вінірів ваша посмішка знову стане здоровою та сяючою.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає