Металокераміка чи оксид циркону, - що краще?

Сьогодні, лікарям-стоматологам, все частіше задають питання: що ж являють собою коронки з оксиду цирконію?

Це чудова естетична альтернатива металокераміці. Коронки із цирконію створюються за допомогою високоточного комп'ютерного обладнання. Зуботехнічна лабораторія клініки DeнтаМеd має власне обладнання, що дозволяє робити це швидко і максимально якісно.

Чому ж варто обирати цирконій?

Висока естетичність і природність.

Колір основи металокерамічних коронок - металевий, а у коронок із оксиду цирконію - колір підбирається на рівні каркаса (білий), що дозволяє оптимально імітувати природний відтінок зубів і досягти чудових естетичних результатів. При цьому, прозорість зуба залишається природною при будь-якому освітленні. На відміну від металу, оксид цирконію не деформується і не змінюється в кольорі з часом.

Біосумісність

Каркас цирконієвої коронки не містить металу, внаслідок чого не окислюється. Цей важливий фактор відрізняє його від металокерамічних аналогів, під поверхневим шаром яких ховається металевий каркас. Крім того, цирконієві коронки не викликають алергії або відторгнення організмом.

Світлопроникність

Каркас цирконієвої коронки напівпрозорий та схожий із зубною емаллю, тому відрізнити поверхню коронки від справжнього зуба практично неможливо.

Висока міцність

Діоксид цирконію, на відміну від металу, з часом не деформується. На молекулярному рівні, при виникненні мікротріщин, цирконій здатний самовідновлюватися.

Висока точність

Цирконієвий каркас виготовляється за технологією cad /cam, що дозволяє регулювати її параметри з точністю до 0,01 мм! Такі коронки ідеально прилягають до ясен, а їхнє положення виключає проникнення рідин, мікрочастинок їжі і мікробів в простір між коронкою та яснами.

Низька теплопровідність

Висока якість цирконію дозволяє там, де це можливо, зберігати зуби "живими" і не боятися реакції (часом досить гострої) на холодне та гаряче. Будучи хорошим теплоізолятором, каркас із діоксиду цирконію оберігає зуби від перепаду температур.

Можливість та доступність

На основі такого матеріалу, як цирконій, можна виготовити будь-який зубний протез, починаючи від одиничної коронки і закінчуючи мостовидним протезом.

Лікарі-стоматологи клініки DeнтаМеd прагнуть не тільки відновити уражені тканини, а й прагнуть повернути їм чудовий зовнішній вигляд. Ми хочемо, аби ви раділи резултатами нашої праці разом з нами.

Записуйтеся на безкоштовну консультацію до лікаря-стоматолога прямо зараз по телефону +38096 555 05 45; +38 099 555 05 45, і ми вам обов'язково допоможемо. Пам'ятейте, що: “Ваша посмішка — це наш престиж!”

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає