Як повторити неповторну Мерлін Монро у Рівному?

   Усі прагнуть мати ідеальну посмішку, як у зірок кіно та шоубізу. Не всі, при цьому, знають один важливий секрет. Секрет, пов'язаний із Мерлін Монро. Загалом відомо: «голлівудський стандарт» вимагає, щоб посмішка була «прямою», тобто, щоб чотири передніх зуби усі були рівними – по довжині. 

При цьому зуби повинні ще й мати красивий білий відтінок. Не надто штучний, живий. Чи багато ви знаєте людей, які б мали від природи такі гарні зуби? Напевно ні. Що ж допомагає зіркам – майже всім – досягати голлівудського стандарту?

Чудовий приклад вінірів у зірок - Том Круз та Меган Фокс

Якщо, коротко, то – ВІНІРИ.

Взагалі термін «голлівудська посмішка» з'явився ще в 30-х роках 20-го століття. Коли американський стоматолог Чарльз Пінкус створив перший прототип сучасних вінірів. Ще дуже недосконалих. А вже в 1937 році, за допомогою вінірів, він прикрасив усмішку тоді ще маловідомої актриси Норми Джин Бейкер. Пізніше, вона стала всесвітньовідомою – Мерлін Монро.

  

Вініри – це накладки, які фіксуються на поверхні зубів, ефектно маскуючи усі їх можливі недоліки. Вініри дозволяють зіркам повністю змінити естетику ряду, зробивши зуби рівними, білими і без найменших вад.

Нині такі зуби можна зробити і в Рівному, при чому, за дуже прийнятною ціною.  Чудові вініри вам запропонують і виготовлять на вул. С. Крушельницької, 62а, у першій сучасній стоматологічній клініці Рівного «Дентамед». 

Рівень фахівців і технологій тут відповідає кращим світовим стандартам: процедура кріплення практично безболісна, випадків, з якими вініри не хмогли б справитися, практично не існує. Тож «голлівудська посмішка» Вам – гарантована.

Заходьте!

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає