ФОТОПРОТОКОЛ: ДІАГНОСТИКА В СТОМАТОЛОГІЇ

Існує ознака, за якою можна безпомилково визначити високий рівень сервісу та якості лікування в стоматологічній клініці. Це - проведення фотозйомки на всіх етапах діагностики і лікування пацієнта.

Фотопротокол є невід'ємною і дуже важливою частиною діагностики в стоматології. Фотографії в стоматології дозволяють лікарю ретельно дослідити пацієнта: як стан його зубів, так і всю гармонію і естетику обличчя в цілому. Фотографії допомагають працювати над планом лікування без присутності пацієнта.

У своїй практиці стоматологічна клініка DeнтаМеd використовує два види фото: внутрішньоротові (вигляд зубів) і позаротові (зовнішність пацієнта).

Весь процес фотографування ми виконуємо чітко за протоколом, що не дозволяє пропустити ні найменших деталей.

Наприклад, при портретних знімках положення голови завжди фотографується в однакових позиціях. Аналіз зовнішності пацієнта може дати лікарю велику кількість інформації: наприклад, напруження м'язів голови і шиї, асиметричність, розміри пропорцій обличчя, особливості зовнішності і т.д.

Внутрішньоротові фото необхідні для аналізу прикусу, положення зубів, їх стертості та наявності різних уражень зубів і т.д. Стандартизація процесу фотографування дозволяє зафіксувати вихідну ситуацію в порожнині рота, прекрасно задокументувати весь процес лікування і оцінити проміжні результати. Таким чином, ми можемо оцінювати якість лікування на всіх етапах.

Тому, якщо лікар пропонує вам фотозйомку, і вас дійсно цікавить результат лікування - погоджуйтеся! Фотопротокол - запорука того, що ваша усмішка буде саме такою, про яку ви мріяли.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає