9 помилок при чищенні зубів

Помилка № 1: невірний вибір щітки

Щітку потрібно вибирати таким чином, щоб вона відповідала індивідуальним характеристикам ясен і зубів людини. При виборі щітки слід врахувати: – Довжину ручки – Жорсткість щетини – Розмір головки зубної щітки

Помилка № 2: нечаста або недостатньо довга чистка зубів

Якщо довго не чистити зуби, на них буде утворюватися наліт, а це може стати причиною запалень. Процедура чищення повинна тривати не менше двох хвилин, як мінімум 2 рази в день.

Помилка № 3: занадто часта чистка зубів.

Чистити зуби потрібно не більше 3 разів на день, в іншому випадку ви ризикуєте виснажити емаль і роздратувати десни.

Помилка № 4: нехтування зубною ниткою

Коли ми їмо, частинки їжі, що застрягли між зубами, і звідти їх дуже важко дістати. Якщо не користуватися зубною ниткою, може виникнути карієс.

Помилка № 5: невірно вибраний метод чистки зубів. 

Правильна чистка зубів полягає у виконанні наступних дій: – Починайте чистку з зовнішніх поверхонь корінних зубів, тримаючи щітку під кутом 45 градусів. Зовнішню поверхню всіх зубів потрібно чистити вертикальними рухами у напрямку від ясен до жувального або ріжучого краю. – Проведіть чистку жувальних поверхонь корінних зубів, горизонтальними і круговими рухами. – Очистіть міжзубні проміжки за допомогою зубної нитки або пластмасової зубочистки. – Полощіть рот 2-3 рази на день.

Помилка № 6: зубна щітка не промивається.

Якщо щітку погано помити, на ній будуть розмножуватися бактерії, а при подальшій чищенні наліт, який ви счистили з зубів в минулий раз, знову опиниться у вас у роті.

Помилка № 7: впевненість в тому, що електрична щітка краще, ніж звичайна.

Електричні щітки підходять далеко не всім людям.  На сьогодні є чотири види таких щіток: – Обертові – Вібруючі – Обертові і вібруючі одночасно – Щітки, з пучками ворсинок, що обертаються в різні сторони.

Тільки останній тип щіток перевершує в ефективності звичайні зубні щітки і дійсно видаляє більше зубного нальоту.

Помилка № 8: нечаста заміна зубної щітки.

Замінювати стару зубну щітку новій потрібно як можна частіше, як мінімум один раз в три місяці

Помилка № 9: ви використовуєте жувальну гумку замість чищення зубів

Жуйка здатна впоратися з очищенням тільки жувальної поверхні зубів, інші поверхні залишаться не чищенными. Тому краще все знову ж - зубна нитка і полоскання.

Замовити дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає
Заявка на дзвінок
captcha
Регіст літер захисного коду значення немає