м. Рівне, ул. С. Крушельницкої, 62а

Покрокова інструкція

Крок 1

Знайомство та обмін інформацією

Натисніть на “Заявка”, заповніть контактну форму та перерахуйте ті послуги, які вас цікавлять. Надішліть усі рентгенівські знімки для того, щоб ми могли надати більш детальний план лікування та більш точний розрахунок вартості послуг.

Крок 2

План та пропозиції лікування

Протягом 48 годин після отримання нами Вашої анкети, ми підготуємо для Вас план лікування, що включає перелік робіт, терміни і ціни.

Крок 3

Планування поїздки

Всі Ваші візити до лікаря будуть розплановані заздалегідь. Спеціально для наших пацієнтів DeнтаМеd уклав угоду з найкращими готелями міста, в яких для Вас буде заброньовано номер.

Крок 4

Зустріч та трансфер

Відповідно до часу прильоту Вашого літака, Вас чекатиме в аеропорту наш співробітник, який на VIP автомобілі доставить Вас спочатку в готель, а потім на прийом до лікаря.

Крок 5

Час лікування

Все лікування буде проведено відповідно до складеного раніше плану.

Крок 6

Вільний час

У період лікування ви матимете можливість познайомитися із визначними місцями нашого міста та області. Ми надамо всю інформацію про найцікавіші та найкрасивіші місцевини.

Крок 7

Кінцевий контроль

Після завершення лікування і до вашого від’їзду, ми призначимо останній візит до лікаря, аби переконатися, що лікування закінчено успішно.

Крок 8

Подорож завершена

Після того, як ми переконаємося, що лікування було проведено у відповідності з усіма стандартами і було успішно завершено, наш VIP автомобіль доставить Вас в аеропорт.

Крок 9

Плановий контроль та догляд

Кожні 6 місяців ви повинні проходити огляд у стоматолога та робити професійні чистки. Ми будемо раді зробити це в клініці DeнтаМеd, але ви також зможете робити ці процедури в місцевій стоматологічній клініці.

Крок 10

Гарантія

Ми надаємо гарантію на всі види стоматологічних послуг.