м. Рівне, вул. С. Крушельницкої, 62а

Дентатур Україна

Дентатур в Дентамеді
 
Ми раді вітати вас на нашому сайті! Щиро сподіваємось, що це ваш перший крок на шляху стоматологічної мандрівки. Ми створили цю сторінку, щоб допомогти вам здійснити мрію про вашу нову посмішку. Будь ласка, залиште свій страх далеко позаду, ми готові відповісти на усі ваші запитання, щодо нової посмішки. Будьте певними, усі працівники та лікарі клініки є безумовними професіоналами. Ви в надійних руках! Ми забезпечуємо повний цикл стоматологічного лікування, від гігієни ротової порожнини до ортодонтичного лікування та імплантації, вже більше ніж 20 років. Для надання якісної стоматологічного лікування ми використовуємо преміальні матеріали та найсучасніші технології.
Отже, настав час почати посміхатися знову!
 
План для дентатуристів
Зв'яжіться з нами
Звертайтесь до нас через електронну пошту або через “контактну форму” на нашому сайті. Опишіть свої проблеми та побажання, а потім прикріпіть панорамний знімок вашої щелепи або КТ.
Консультація
Після отримання та вивчення вашого панорамного знімка або КТ, ми будемо готові озвучити попередній діагноз, план попереднього лікування і розрахувати приблизні витрати та тривалість.
Безплатно!
Планування
Наші менеджери зв'язуються з вами, щоб уточнити, які стоматологічні та не стоматологічні послуги ви хочете отримати, допоможуть вам забронювати квитки, готелі та запланувати відповідну дату зустрічі.
 
Пункт призначення: лікування
Нарешті ви відвідаєте свою нову улюблену стоматологічну клініку та її лікарів. Будьте певними, що все лікування проводиться відповідно до європейських протоколів лікування на обладнанні преміум рівня.
Розваги
Ви матимете унікальну можливість дослідити мальовниче місто Рівне та Рівненщину з її унікальними пейзажами, архітектурою та кухнею. Повірте, це перевершить усі ваші очікування.
Від’їзд та гарантії
Переконавшись, що все ідеально, ми забезпечуємо вам трансфер аеропорту. Зверніть увагу, ми надаємо 12-місячну гарантію на наші роботи. Раз на 6 місяців ви повинні відвідувати стоматолога для огляду та проводити гігієнічну чистку зубів.
 

Економ до 70% разом з нами!

Середня ціна на 4 імплантати (імплантати+абатменти+коронки). Ціна без урахування проживання та квитків на транспорт.

США

17 100 $

Великобританія

11 500 $

Польша

4 500 $

Угорщина

4 300 $

Україна

2 100$

Наші переваги:

Новітнє обладнання

Англомовний персонал

Європейські протоколи лікування

Підтримка 24/7

Сертифіковані та досвідчені лікарі

Гарантія якості від світових брендів

Чому варто обрати дента туризм в Україні, Рівне


Стоматологічна клініка DentaMed - це клініка закритого циклу, що налічує понад 20 років успішного досвіду лікування. Ми прекрасно розуміємо, що відвідування іноземної країни вперше може бути як стресовим, так і тривожним для наших пацієнтів, тому весь наш персонал готовий забезпечити вам комфорт під час вашого перебування в Рівному та нашій клініці. Наші менеджери допоможуть вам розібратися з усім, що стосується квитків та проживання, починаючи з відповідної дати вашого лікування та закінчуючи списком розваг в Україні. Основним пріоритетом нашої клініки є надання індивідуальних та персоналізованих стоматологічних послуг за реальними, а не завищеними цінами. Наше розташування робить це ще простішим. Ми пропонуємо вам чудову можливість поєднати свою відпустку далеко від дому разом із стоматологічним лікуванням в цікавій зарубіжній країні.

Бренди

dentistry-travel partners dentistry-travel partners dentistry-travel partners dentistry-travel partners dentistry-travel partners

Шановні гості

director_dent-280x3402

Я радий вітати вас у одній з найкращих стоматологічних клініка міста Рівне – DentaMed. Протягом останніх 20 років я збирав команду професіоналів та кваліфікованих українських стоматологів, щоб забезпечити комплексне лікування, визнане у всьому світі. Кожен з них, включаючи мене, розуміє важливість зростання та прогресу в цій галузі, тому ми постійно відвідуємо навчальні курси в нашій країні та за кордоном, щоб йти в ногу разом з новітніми технологіями та мати можливість запропонувати вам найкраще рішення ваших стоматологічних проблем.

Напевно, існує ще багато питань, які ви хочете задати нам, і це зрозуміло. Ми будемо раді відповісти на них перед тим, як ви приймете рішення.

Зв’яжіться з нами


Зворотній звязок

 


×